Klausimas Kur vykdote gamybą - vietoje arba siunčiates prekes?
AtsakymasNerūdijančio plieno baldai tiesiogiai gaminami mūsų pačių gamykloje, užtikrinant aukštą kokybę ir pritaikymą jūsų poreikiams. Tačiau, smulkieji priedai, kurie nėra tiesiogiai susiję su baldų gamyba, yra tiekiami iš mūsų tiekėjų.
Klausimas Kokie yra pagrindiniai privalumai pirkti nerūdijančio plieno baldus?
AtsakymasIlgalaikis atsparumas korozijai, estetiškumas, atsparumas aukštai temperatūrai, ilgaamžiškumas.
Klausimas Kaip prižiūrėti nerūdijantį plieną, kad išlaikyti jų ilgaamžiškumą?
AtsakymasNuplaukite nerūdijantį plieną šiltu vandeniu ir švelniu muilu arba neutraliu valikliu, kad pašalintumėte dulkes, riebalus ir kitus nešvarumus. Naudokite minkštą šluostę ar šepetį, kad išvengtumėte įbrėžimų. Vengti agresyvių valiklių.
Klausimas Ar vykstate montuoti gaminius?
AtsakymasŠios paslaugos neatliekame. Mes koncentruojamės į gamybą, užtikrindami aukštos kokybės produktus, kurie lengvai pritaikomi jūsų reikmėms. 
Klausimas Ar siūlote nestandartinius nerūdijančio plieno baldus pagal individualius užsakymus?
AtsakymasIšskirtiniai nerūdijančio plieno baldai pagal jūsų individualius poreikius. Sužinokite daugiau apie mūsų paslaugas, aptarkime jūsų poreikius ir suderinkime individualų baldų užsakymą el. paštu. : info@metaliniai.lt
Klausimas Kokį metalą naudojate jūsų baldų gamyboje?
AtsakymasMūsų baldai gaminami iš aukštos kokybės AISI304 nerūdijančio plieno, užtikrinant ilgaamžiškumą ir patikimumą. AISI304 nerūdijantis plienas yra žinomas dėl didesnio korozijos atsparumo palyginti su AISI201. Tai yra svarbu, ypač kai baldai yra naudojami drėgmei arba kitoms agresyvioms sąlygoms.
Klausimas Ką reiškia N.pl.?
AtsakymasN.pl. yra sutrumpinimas – nerūdijantis plienas